29.01.2023 06:44
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Smog - oblasti SC, TR, PU, UL a MS
OvzdušíAktualizace 15.11.2011 v 10:55h - Již včera večer byl vyhlášen signál regulace pro Střední Čechy.
Nejhorší situace s ovzduším je i dnes na Ostravsku a Třinecku.

Aktualizace 14.11.2011 ve 14:15h
- Před přibližně hodinou došlo k vyhlášení signálu regulace pro Ústecko - ČHMÚ. Viz také článek na Infomet.cz.

>> Nově také platí signál regulace pro Třinecko! Vše na částice PM10 - polétavý prach.


Nový týden přinese zhoršení situace se smogem v ČR a to nejen na Ostravsku, kde pro celý MS kraj platí signál regulace na výskyt částic PM10. Nejsou to vůbec potěšující zprávy o počasí a stavu ovzduší v ČR, ale nicméně je to současná realita.

Budeme se tedy tento týden věnovat tomuto nebezpečí a tím je právě překračování limitů škodlivin a to hlavně polétavého prachu v ovzduší.

Výrazně se zhoršila kvalita ovzduší během neděle, tedy včerejšího dne. Dnes ovzduší v nížinách také není nijak čisté, většinou se vyskytuje stupeň 5, tedy velmi špatná kvalita ovzduší. Inverzní ráz počasí nízké teploty nebudou pomáhat ve zlepšení kvality ovzduší ani v dalších dnech, kdy nás stále čeká stejná situace. Hlavně s večerem, v noci a brzo ráno budou koncentrace částic PM 10 vysoké.

Signál upozornění platí od ČHMÚ pro: Třinecko, Pardubicko, Ústecko, Střední Čechy a signál regulace i nadále platí pro Moravskoslezsko. A to vše do odvolání!

Na horách bude tradičně při inverzi výrazně tepleji přes den a také čistý vzduch!

>>> Více v článku o ovzduší - kategorie ovzduší.

Zdroj: ISKO ČHMÚ

MA 14.11.2011 11:57
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:19
Beach Wedding Dresses maid-matron of honour jewellery surprise.The particular fantastic thing in relation to bracelets is that often you'll find thousands involving types from which to choose.Not only that Flower Girl Dresses , a-line wedding dress although not any female can certainly previously have too several twos connected with jewelry, causing them to a fantastic treat to take delivery of together with to present.Your very in addition to globule mix is a attractive concept pertaining to ordinary. bridal gown The particular globule has that will traditional wedding ceremony model, in which the ravenscroft provides this ideal sprint associated with glint.Some sort of hued crystal combined with a new light pearl is always exquisite, as well as choose the additional multi-colored seem of any pearl inside a colour to complement this crystal clear shade.Whatever you choose, your current near and dear instantly appreciate their particular attendant bracelets gift items! informal wedding dresses , 1, replica watches Bridesmaid Dresses , replica rolex watches, replica tag heuer watches, replica cartier watches, You will need quite a few sophisticated
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:44
wedding day, those shall be the last tears she ever sheds more than her marriage .If the groom drops the wedding band throughout the ceremony, the marriage is doomed dresses for mother of the groom .It;s regarded as poor luck for the bride to determine a pig, hare or lizard operating across the road long dresses , an open grave or to meet a nun or monk on her wedding day.Flower girls drop petals as they walk down the aisle would be to make sure the new couple will have numerous probabilities to have kids.Carrying a horseshoe or perhaps a bouquet within the shape of 1 is regarded as lucky for the bride alexia bridesmaid dresses long bridesmaid dresses , but only if the horseshoe is carried using the open wind up so the luck doesn;t &#8216 2012 wedding dresses ;fall out;.An old wives; tale is the fact that if the younger of two sisters marries 1st, flirt prom dresses the older sister should dance barefoot in the wedding or danger by no means landing a husband.Particular days are much better than other people for a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.18 sekund 1,833,629 návštěv