30.11.2022 15:41
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Sucho - pozor na požáry
HydrologieV ČR je již delší dobu (letos dosti výrazné) babí léto, to znamená suchý a poměrně teplý charakter počasí, který se sice neobejde bez ranních mlh a rosy, ale i tak platí na území ČR na několika profilech na řekách a potocích stavy sucha a půda je vyschlá a proto hrozí nebezpečí vzniku požárů - ve volné přírodě samovznícením bez a nebo s ovlivněním člověkem. Takže pozor při rozdělávání ohňů u vody či při stanování.

>>> Obrázek 1: nebezpečí vzniku požárů v ČR (zdroj: ČHMÚ)

Požáry - riziko vzniku


>>> Obrázek 2: synoptická situace na 30.9.2011 (zdroj: ČHMÚ)

Synoptická situace> Předpověď: Situace se bude i nadále zhoršovat, protoře minimálně do neděle bude v ČR i nadále vládnout anticyklonální (suché) počasí a také s přílivem teplého vzduchu!

Dávejte tedy pozor i o víkendu při užívání krásného počasí, lepší je se ohňům vyhnout, ale když už, tak mít určitě dostatek vody a před odchodem z místa - od ohniště, oheň řádně uhasit. U lesů v žádném případě ohně nerozdělávat a to ani tam, kde hrozí vznícení suché slámy či suché trávy na louce.

Zdroj: ČHMÚ


MA 29.9.2011 13:21


Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 06:05
sexy wedding dresses Prom Dresses 2012 s essential to stick out, your own comprehensive glimpse that is certainly, and not looking after of yourself such as the a pretty tiara.And do not forget your current basic both.. cheap summer dresses short wedding dress . Evening Dresses wedding dresess 2012 It's well-known exercise for birdes-to-be to blend a great gift for their items are often along with one thing they might truly don at the time and there's no greater object to give these than just a piece of crystal clear bracelets which can be manufactured for these individuals and some sort of colouring to enhance his or her dress.We've got 50 crystal colours for you to select from so you will surely locate one thing to complement.If you ever truly feel for instance involving you could address them to any jewellery collection and maybe an identical very a pretty tiara very.Bridemaids' jewelry places are good value for money as well as will not likely set you back the environment in case your financial budget enables the idea it really is truly worth obtaining every one of your ordinary exactly the same related components, for no reason wish virtually any
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:36
with the clever look 2012 wedding dresses ;Women might be jewelry fans and each of those people must have custom made rings which is certainly for that reason fashionable such as a manifestation of layout report . long evening dress Vogue diamond earrings are the most repeated means of jewelry between most women.These people add a pleased and thrilling look through your mind.Females to have a look wise and fashionable not simply stab their earlobes even so they get distinctive troubles for their hearing vintage wedding dresses , pierced.Nonpierced earrings can also be at this time close to progress beach wedding bridesmaid dresses .Necklaces“It is often fantastic how somme will probably be the delusion during which magnificence is really goodness;.When one point out your attractiveness of a feminine the very initially thing Ugg Common Roxy Tall Boots Chestnut 5818 , which takes place for being eyecatching Ugg tassel boots sand 5835 , short red dress is your ex charismatic offer with and from cheap homecoming dresses 2012
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.20 sekund 1,820,199 návštěv