19.05.2022 11:13
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Deštivá neděle, deštivé pondělí
PočasíFrontální rozhraní bude ovlivňovat počasí v ČR v neděli a v pondělí, přinese vydatné srážky, ochlazení a samozřejmě velkou oblačnost. Předpověď počasí je do polední chvíle složitá, protože počasí bude ovlivňovat zmíněná níže a s ní spojená vlnící se studená fronta a kde spadne jaké množství srážek, to je právě otazníkem pro meteorologické předpovědní modely do poslední chvíle.

Současný výhled na neděli a pondělí (18. a 19.9.2011)

V neděli nad ránem se čekají srážky na západě ČR, postupně budou nabírat na intenzitě. Dopoledne bude pršet stále v západní, severozápadní a jihozápadní části ČR, ale srážky se již nepatrně budou rozrůstat k východu. V poledne a odpoledne bude pršet na většině území ČR. A později odpoledne už i na Vysočině. Na samotný východ území se srážky dostanou až později večer a v noci na pondělí.

V pondělí se srážky budou udržovat i nadále na většině území ČR s tím, že vydatnější budou na Moravě a ve Slezsku. Od západu budou ustávat a to v pozdních odpoledních a večerních hodinách. Na západě už v pondělí tolik srážek nespadne. Naopak na východě budou doznívat ještě v úterý.

Teploty: V neděli rozmanité od 14 do 27°C. (západ - východ ČR)
V pondělí jen 12 až 16°C na celém území ČR.

Srážkové úhrny dle předpovědi: V neděli do 30mm, na východě stačí napršet maximálně 5mm.

V pondělí 10-40mm naopak na východě země, jinak v Čechách stačí spadnout už jen do 10mm.
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 06:03
watches, replica cartier watches, While preparation wedding ceremony, you want everyone to check great sexy wedding dresses , particularly a person's items are often.Items are often besides give help towards the star of the event in the course of the woman's period of producing wedding ceremony programs, Cheap Evening Gowns bridesmaid beach dresses in addition they create magnificence and type to your precise big event.Bridesmaid's attire will be very carefully selected to suit the bride's favored shades and fashions.Then the clothes might be bespoked along with lovely wedding ceremony jewellery as well as marriage ceremony hair extras to complete your collection.Here are a few tips to assist you to pick attractive jewelry for your bridal party. cheap wedding dresses Jewellery GiftsFirst tea length wedding dress , evaluate if you desire wedding ceremony diamond on your basic to be given like a "gift" or perhaps plastic reasons just. bride gowns If it is your current present, then you'll would like to commit somewhat more income to acquire excellent quality wedding and reception jewelry units, for example a bracelet as well as earring places.In the event
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:34
use it is actually by mixing an ounce into a cup of hot pomegranate tea.It really is also scrumptious in iced pomegranate tea using a slice or two of lime squeezed in wedding dresses for guests petite wedding dresses beach wedding dresses uk , but lately I;m feeling additional steamy than icy, so hot tea it really is.Contemplating the Amazon kindle arrives available on the market have currently been a great deal with guide followers introduced to this marketplace web page. chiffon wedding dresses vintage evening gowns As quickly because the flip with the yr, you can find a host of extra new readers released short red dresses .A number of normally are with the the identical top quality due to the fact the Amazon kindle getting broadened attributes while some are extremely less expensive together with low-cost gadgets that are basically created to stock up docs on it and skim.Must just 1 obtain the complete showcased variations
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.18 sekund 1,721,795 návštěv