28.06.2022 08:29
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Stavy řek v ČR - na JV hrozí sucho
HydrologieSuché počasí - počasí nepřineslo již delší dobu na jihovýchod a východ území výraznější srážky. I dle našich pozorovatelů jsou srážky na některých místech Moravy (ale i Slovenska) velmi podprůměrné. Suché počasí trápí právě i lokality za hranicemi ČR - tedy na Slovensku, kde schnou travní porosty a v zemědělství se také bez zavlažování neobejdou.

Nízké srážky a vysoký podíl slunečního svitu, zavlažování zahrádek a polí, čerpání vody za účelem dodávek vody do domácností - to jsou faktory, které působí na ubývání vody v tocích. Při velmi nízkých stavech a průtocích zvláště potoků a malých říček, se zakazuje odebírat z koryt další vodu za účelem zalévání zahrad a jiných ploch sloužících pro zemědělství a to především čerpací technikou.

Velké řeky - zásobárna vody, ale nikoliv nevyčerpatelná!

Jak to vypadá na území ČR s vodními stavy řek = zaměříme se na Moravu a Slezsko:

Stavy sucha: Romže - Stražisko, (2cm/S=6cm) Brtnice - Brtnice, (17cm/S=19cm)) Dřevnice - Zlín, (21cm/S=21cm) Olše - Jablunkov, (95cm/S=96cm) Stěnava - Meziměstí, (19cm/S=19cm) DALŠÍ ŘEKY A ŘÍČKY: Olešná - Olešná, (0,05m3/s//S=0,063m3/s) Vidnávka - Vidnava, (0,4m3/s//S=0,44m3/s) Morava - Vlaské, (0,35m3/s//S=0,434m3/s) Brumovka - Brumov, (0m3/s//S=0,04m3/s)
/ke 14.9.2011 11h/

>> Další malé říčky jsou na stavech sucha i v Povodí Labe či Vltavy. Problémy s nedostatkem vody na tocích nejsou díky nedávným dešťům na Vysočině a také na řece Orlici a jejích přítocích nebo také na JZ Čech, podstav vody hlásí ale horní Vltava v Lenoře.

Zdroje dat: ČHMÚ HPPS, www.pla.cz, www.pod.cz, www.pmo.cz, www.pvl.cz

MA 14.9.2011 11:21
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 06:02
hips, ball gown wedding dress butt, or perhaps lower limbs and highlightyour breasts Chance to find the some sort of ball gown.These kind of wedding dresseshave some sort of equipped, corset-type bodice along with a dramatically complete dress bridal gowns , thisgown may well feature a all-natural hips, Basque, or maybe fell beach wedding dresses .If you've carrier to help large busts plus a sub-standard waistlineI suggest A Business.The top person is the focus with thishigh-waisted silhouette, that offers your close work with ones bosom anda skirts of which cascades in to a light ray.This is usually a extended,slim wedding gown that has a a number of breast coverage. bridal gown It is usually sleeveless, Cocktail Dresses or by using prescribed a maximum, or even limited sleeves.If that you are only across naturally hourglass I would suggest the actual Mermaid orTrumpet.It has the Some sort of body-hugging sheath of which flare from or underneath the joint tocreate your fluttering hemline.A hemline ranges any where from a new gentleflare one that's remarkable.Well toned Bride Cocktail Dresses ? Why don't you consider a Sheath? Simple and
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:33
keep in mind that regardless of how hot that purse is the fact that no accessory is worth you going in debt more than it.When you have to empty your purse to purchase the new purse thatone primary indicator that youe not becoming a rational shopper black flower girl dresses long dresses .Discover a cost point which you are comfy with and stick with it new matter how excellent the offers appear to become white evening dresses .You will find going to become some excellent handbags available this year, so appreciate your shopping spree.Take a look at a few of the hottest purses with Cole Haan Handbags, then go to the website on how you can select the very best Kathy Van Zeeland Handbags for the requirements sexy cocktail dresses evening dresses cheap . The Omega Speedmaster Expert will be the watch that appears to become the back bone of my watch collection and interest in mechanical wrist watches.It red wedding gowns ;s the watch that began the entire madness for me. That is most
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.20 sekund 1,746,853 návštěv