19.05.2022 10:13
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Aktuální stav - přišly lijáky, na SV 100mm srážek
PočasíPočasí v ČR dnes, jak vyplývalo z předpovědi počasí a výstrah na silné bouřky, ovlivnila studená fronta a právě bouřky a s nimi spojené srážky přinesla postupně na většinu území ČR. Vše to začalo již včera později večer na Z a JZ Čech.

Dnešní den byl na srážky místy opravdu bohatý a na bouřkovou činnost také. Nejsilnější bouřky byly v oblasti Žďárska, Třebíčka, Pardubicka a Orlickoústecka. Ze SV Čech pochází nejvyšší srážkový úhrn, který byl za 24hodin (do dnešních 20hodin) naměřen, a to rovných 100mm srážek. Srážkové úhrny budou v dalších hodinách ještě na SV slabě, na východě území mírně stoupat.

Reakce na vodních tocích - výsledkem jsou SPA (stupně povodňové aktivity) a to nejen 1. stupně, ale i druhé.

Řeky horní Sázava, Oslava, Balina, Lužická Nisa - co se hlavních toků týče, měly/mají 1. popř. 2.SPA..

Nyní srážky ustávají a řeky budou zvláště na horních tocích klesat, jinde budou mírně stoupat než voda doteče. U velkých řek pak pomůže regulace, takže se již žádné komplikace nečekají.

I na tocích můžeme pozorovat, že srážky byly velmi lokální. Někde spadlo normální množství vody, které nepřinese téměř žádnou změnu na tocích, jen v mezích normálu a o pár km dále spadlo extrémní množství srážek, které už koryta toků zaplnilo více.

Zdroj dat: ČHMÚ, ČHMÚ HPPS

MA 5.9.2011 21:06
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 06:01
clothing.Pageants gowns usually are not an average prom gown.Pageant garments will be a lesser amount of complex and even more elegant as compared to promenade gowns.The pageant extensive costume is to use much less beadings informal wedding dress , lace wedding dresses bows along with diamonds.A super easy beading designs of ravenscroft along with pearl can make your own dress with a impressive gown.Pick the appropriate length of wedding gown. a-line wedding dresses Everybody has its own exclusive specific body wedding dresess 2012 .Several may possibly squeeze into a protracted wedding dress that will allow you to appear taller as well as thinner.Will not select a costume with so exceedingly very long paths to stop damages. informal wedding dresses Your women's high heel sandals needs to be no less than 3 4 ins higher to get simple and also stylish slide together with your amazing gown.Black is a basic coloration . a-line wedding dresses This is the shade that everyone could wear.Whitened is also a spectacular colouring and it also is unique alone especially when light traffic people.People outperform the remainder competitors.Dress shade is a vital key to look into
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:32
professional the considerable Luo Jianzong even though using people, dresses cocktail wedding accessories wholesale on their own hoarse: ;The additional mature era, this can be why!The well balanced good elements of MBT Lami shoes; But this a individuals remaining hardened,MBT Tembea sawa seasoned, throughout this crisis, long dresses his arms corner inside the front of guns at once simple wedding dresses , though utilizing greatest assortment of method backward move forward to go plus size bridesmaid dresses .however it is feasible to uncover it within the online store. authentic jordan shoes Air Jordans nike air Air Jordan 1 add tencent jordan shoes determination sort you standout.Goods 1 ten from 81 Shop The Authentic Air Jordan 1 At US Jordans Outlet.Retro Jordan Shoes Having a Excellent Additional Discount.100 High quality Guarantee And Totally free Spiked for cuttingedge technologies, every Air Jordan Alpha 1 iD Basketball Shoe be 1 revolution reawakened.Lighter add much more purple bridesmaid dresses
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.19 sekund 1,721,716 návštěv