19.05.2022 11:24
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Další dny - konečně nebude zima
PočasíPočasí nám na další dny druhé dekády srpna chystá poměrně příjemné počasí, i když zpočátku více oblačné se srážkami s tím, že se bude často jednat také o bouřky.

Počasí se bude chovat letně nejen o víkendu, (viz článek) ale také v další dnech příštího týdne. Výhledově by tedy teploty měly být po většinu období nad 20°C a občas dokonce i nad 25°C. Více než na 27°C by ale dosáhnout většinou neměly.

Výhled na úterý až čtvrtek naznačuje počasí zpočátku oblačnější a deštivé, objevit se mohou i bouřky, ale postupně se bude vyjasňovat a srážky budou ojedinělé. Teploty budou stále mezi 20 až 25°C, s vyjasněním lze počítat s tím, že teploty budou přechodně šplhat právě opět k 27°C. Vyloučeny nejsou ojediněle teploty vyšší, ale to se bude upřesňovat.

V pátek a v sobotu dalšího týdne by mělo být slunečno, přechodně bude ale oblačno a přeháňky už nebude možné vyloučit, ale teploty by pod 20°C klesat neměly. V noci budou poměrně vyrovnané v tyto dny a to 15 až 10°C.

Předpověď na úterý až sobotu příštího týdne je dlouhodobější a její úspěšnost tak je mnohem menší, než úspešnost předpovědi na víkendové dny až pondělí.

INFORMACE BUDEME TEDY AKTUALIZOVAT. HLAVNĚ NA FB STRÁNCE SE DOVÍTE AKTUALITY Z DĚNÍ V POČASÍ, CO SE DĚJE, CO SE CHYSTÁ.

Zdroj dat: ČHMÚ, Wetterzetrale.de - Model GFS

MA 12.8.2011 22:52
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:58
wine beverages or perhaps refrigerators generally exchange the actual soda pop involving the child years gatherings.Arrive equipped by using adding curls iron, nail gloss, make-up Prom Dresses 2012 , Dvds of good party music informal wedding dresses , along with fashion periodicals.In the event the bride contains the bash, the actual bridesmaid ought to be powering to help together with clean-up the next day.Presents are certainly not typically given, but if they are around this social gathering, a shows must be compact, cheap wedding dresess 2012 very simple goods, for example facial foundation and also toe nail shine.Any or maybe many of these get-togethers are usually ready to accept variations.Such as bridal gown , increasingly more lovers are having shared celebrations: this bachelor/bachelorette get together contains bride in addition to groom themselves bridal gowns , and all his or her pals sexy wedding dresses ; along with the wedding planning bathtub has become the "bride and lick shower area." As of this gathering, women and men be present at, plus the items aren't just items for any house, but the car port and also lawn far too.Keep costs ,
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:28
of saliva and gastric nectar, discount bridesmaid dresses influence the normal assimilation of food wedding dresses plus size , leadership to indigestion along with other illnesses.differ seeds not just have various flavors long dresses , but additionally have some well being advantages.Such for sunflower seeds have anti-aging effects; watermelon seeds with interest the lung, intestines beach wedding dresses uk , bridesmaid dresses 2012 bleeding along with other effects maternity wedding dresses .Nevertheless, following continuous excessive Kegua Zi, continuously mustngue swelling , discomfort, abdominal discomfort Replica breitling chronomat, indigestion along with other phenomenon uggs, it was shrieked quantity of time Kegua Zi too numerous, and lengthy duration, the Ministry of seeds elevated friction using the peak of the tongue tip of the tongue brought on by the Ministry of swelling, ache, swelling, blood blisters and so ashore.Below regular circumstances, the tip of the
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.21 sekund 1,721,809 návštěv