19.05.2022 10:52
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Výrazné ochlazení - "ledoví muži" přicházejí na čas
PočasíPranostika s posledním záchvěvem zimy, tedy tzv. zmrzlí, přicházející v období od 12. do 14. května a letos přijdou opravdu včas. Ochlazení přichází v květnu kolem tohoto data dá se říci pravidelně, někdy není tak výrazné a není tedy tolik vidět. Většinou se "netrefí" ochlazení do tohoto období, nicméně letos je opak pravdou.

Již delší dobu je v předpovědích možno pozorovat výraznou změnu v počasí, která přijde z pátku na sobotu, což bude právě 12.5. Nyní k nám vrcholí příliv velmi teplého vzduchu až tropického vzduchu, který vyžene v pátek teploty nad 30°C, poté se přiblíží avizovaná změna v podobě výrazného frontálního systému - studené fronty, za níž k nám bude proudit chladný vzduch. Na frontě se objeví samozřejmě srážky, místy lze čekat i bouřky - ty mohou být hlavně zpočátku ojediněle silnější. Za frontou se poměrně rychle během sobotního dne oblačnost protrhá a srážky ustanou - v noci na neděli se zmrzlí projeví naplno a to ranními četnými přízemními mrazíky a ojediněle i slabými mrazy ve 2m nad zemí. To samé platí o pondělku, teploty budou většinou od +3 do -2°C. Na horách lze čekat sněžení, nicméně vzhledem k tomu, že bude rychle srážek ubývat a postupně ustanou, tak na horách příliš sněhu napadnout nestačí.

Odpoledne se ochladí na 11 až 16°C - to budou víkendová maxima. Snad potěší fakt, že při slunečním svitu by nemuselo být odpoledne úplně špatně. Přechodně lze čekat ale oblačnou oblohu.

Podrobněji dnes v předpovědi nebo odpolene v sekci bouřky něco málo k předpovědi bouřek před a na frontě.

Data: ČHMÚ, Wetterzentrale.de

MA 10.5.2012 11:46
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:50
generate to enable them to be tailored available for you.Make sure you can certainly obtain ones pendant at the span operates greatest while using neckline of your wedding gown. short wedding dress Additionally, tailor made pieces offers you the choice to decide on Swarovski deposits in a shade that you prefer, ball gown wedding dresses to help you add spice to your own equipment.Bridal rings is usually almost any type.If you prefer a dramatic look inexpensive wedding dress , choose significant, daring crystals inside of a whole strand. summe dress informal wedding dresses Lariat or perhaps long decline chains are usually amazing and elegant.The bride along with classic style might may really like custom bridal Swarovski pendants which feature bead highlights. strapless wedding dress The jewelry can even be as simple as a single fantastic ravenscroft suspended at a gentle silver string. Upon having selected ones necklace around your neck style, you could have attractive diamond earrings and also a necklace intended to put together.Custom diamond jewelry might sound very costly, but it surely lacks for being.Swarovksi crystals usually are spectacular, yet priced
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:21
believed to become powerful candidates within the 2013 mayoral race green prom dresses : Christine C.Quinn, the City Council speaker; John C.Liu, the comptroller; and Bill de Blasio, the public advocate alfred sung bridesmaid dresses . little black dresses The poll modern bridesmaid dresses , bridesmaid dresses toronto conducted from Might four to 9, was according to telephone calls to cell phones and land lines with 962 registered voters black wedding dresses .The margin of sampling error was plus or minus three percent.Benefits and disadvantages of hiring a freelance logo designer or an on-line logo style companypThe extremely initial branding activity a company owner generally does would be to get a logo for his business.For that.he searches for any appropriate designer who can style a ideal logo for him.Web has produced it simple to locate any appropriate designer Bridal Hair Accessories .but the issue is the fact that how you can
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.16 sekund 1,721,767 návštěv