19.05.2022 10:27
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

O víkendu bude téměř 30°C a slunečné počasí
PočasíPříliv velmi teplého vzduchu je tu, předpověď počasí už na pátek slibuje až 27°C. Dnes se teploty zastaví do 24°C.

Velice nadprůměrné počasí bude trvat dle současných odhadů do prvního májového dne, tedy do příštího úterý. To už ale od pondělí budou hlavně v Čechách zchlazovat vzduch místní přeháňky a také bouřky, které mohou být ojediněle i intenzivní.

Kde se bouřky objeví a jak budou intenzivní se bude během víkendu upřesňovat, specielní bouřkové předpovědi startují zde na webu nebo na našem Facebooku. Zde najdete nově články týkající se bouřek v rubrice článků "Bouřky", kterou otevřeme.

Teploty od 23 do 29°C budou v ČR panovat od pátku do pondělí, kdy bude už na západě jen kolem 21°C. V noci bude také teplo, noční teploty 17 až 11°C nejčastěji. Ojediněle hrozí bouřky či přeháňky z tepla už v neděli.

UV Index je od dneška do pondělí 30.4.2012 vysoký, ozónová vrstva je zeslabena, na horách budou hodnoty UV Indexu v těchto dnech dosahovat extrémních, jinde vysokých letních hodnot. Chraňte se ochrannými protředky. Více v článku v rubrice ZAJÍMAVOSTI.

Pěkné jarní dny, počasím připomínající přímo léto, přeje tým Meteo Aktualit

> Od 28.4. do 1.5.2012 najdete více informací na naší FCB zdi! Děkujeme za pochopení.

Zdroj dat: Wetterzentrale.de

MA 26.4.2012 12:27
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:50
take into consideration with this particular fresh daily life and all! I find myself just like a 'pink princess' these days however i might not be your romantic once i become older.Perhaps We'll check out completely new realms as well as operate a land or perhaps operate a convention might be whenever i figure out how to stand on my own not one but two ft informal wedding dresses wedding dresess 2012 .. bridal dress column wedding dress However my Mum by now smiled and told me I'll become what ever I'd like i intend to comply with the girl advice.She has a smart female and also this is certainly one little one who beliefs Mother's view.And she's obtained good style , as well. Beach Wedding Dresses Most of these Light red Queen baptism garments are magnificent * and not for young girls! Terrible, I've a tiny completely new cousin who just adopted one of the tuxes.Everyone seems to be 'oohing' plus 'aahing' in excess of your ex as well that is acceptable.There exists plenty of enjoy on this planet for people like us most to mention! Very well, view you afterwards! Got a chance to pick-up my identify today! Bye!, 1, replica watches bridal dresses ,
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:21
Breitling Chrono Superocean replica Watches are utilized as diver’s watches.They are able to be utilized safely in extreme levels of underwater pressure as much as 5000 feet underwater.This is an incredible job for any watch to accomplish.This kind of performance is indicative of an very powerful and and nicely created time piece.Additionally to becoming powerful, appealing and extremely user friendly, the Breitling Chrono Superocean Watches has an automatic movement chronometer short dress , like Breitling Bentley Replica or numerous other Breitling replica watches, a uni directional brushed rotating bezel with engraved time markings green prom dresses , a titanium case that; modest wedding dresses s each polished having a double locking bracelet clasp beach style wedding dresses .The Breitling Chrono Superocean replica Watches is really a man’s watch.A few of the much more appealing functions it possesses are a jeweled dial, stainless steel case, eggplant bridesmaid dresses self winding movement evening dresses australia ,
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.19 sekund 1,721,732 návštěv