19.05.2022 11:26
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Příliv velmi teplého vzduchu
PočasíPočasí bude v následujících dnech převážně slunečné a postupně velmi teplé. Už ve čtvrtek dosáhnou odpolední maximální teploty hodně výhradně v nížinách přes 20°C.

Příliv velmi teplého vzduchu k nám bude vrcholit o víkendu a na počátku týdne příštího, což znamená na přelomu dubna a května. Možná se vydaří ještě první květnový sváteční den, nicméně už bude nutné počítat s nějakými místními bouřkami nebo přeháňkami. Do neděle by mělo být polojasno nebo slunečno.

Úterní i vydatnější déšť - pak slunečno a teplo
> Dnes na okluzní frontě se objeví poslední výraznější srážky před sušším a teplým obdobím, kdy lze čekat i vydatnější déšť na severu a SV Čech zejména v horách, na jejichž vrcholcích se bude postupně v noci jednat přechodně i o srážky sněhové. Srážky ustanou v noci na středu, na SV v horách až během středy, kdy lze ale čekat za frontou místy přeháňky.

Teploty do 17°C, od čtvrtka do 24°C Víkend vypadá na letní teploty - o tom více ve čtvrtek

Zdroj: wetterzentrale.de, ČHMÚ


MA 24.4.2012 14:18
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:50
it also will not glimpse far too dirty like that.Jewelry can be a wonderful adornment for your bride's maid of honor.Again, affordable evening dresses you would wish design and elegance to live similar but not badly distinguishing.Gems and colors usually stays the same yet different more than enough to differentiate the actual besty from the new bride and also ordinary.Of program strapless wedding dress , you will have your aroma to transport and they can be mixed up a little too for that fantastic marriage ceremony you could have usually sought. 1, replica watches, replica rolex watches wedding dresses uk cheap wedding dress , replica tag heuer watches, replica cartier watches Beach Wedding Dresses , Wow! That is an amazing desired Now i'm acquiring it this specific bush.I have to declare that most of these previous days to weeks are actually a lttle bit too much to handle for me.It is often a difference personally yet I'm becoming accustomed to the item.My partner and i determine it is really by using approximately be a pretty good lifestyle wedding dresess 2012 .Well, many thanks primarily in order to Mama! Geez, this woman is really exclusive! Certainly, I regarded
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:20
sexy cocktail dresses appraise fake longines watches anniversary section afore we abode it to you.With quick addition and quick replies to emails we apperceive how respected your time and effort would be to you.Get the respected Rolex watch replica watch soon!Final night was like a style experiment how numerous parties can we squeeze into 1 night?  Uptown on 5th Avenue, Gucci launched their children collection with an following school bash co-hosted by UNICEF.A bevy of socialites had been in attendance, with their children obviously, but no photographic evidence suggests they took location within the Gucci face painting on the 3rd floor .  More than on Madison, cocktail dresses cheap Oscar De La Renta toasted his new shoe designers, 1 of whom came from Manolo Blahnik.  He;s charged them with making a bigger selection of footwear to accompany his collections vintage evening gowns . pink wedding dresses The shoes alfred sung bridesmaid dresses short red dress , ranging in every thing from
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.24 sekund 1,721,812 návštěv