19.05.2022 11:15
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Bude teplo, přeháňky a postupně i bouřky
PočasíJarní počasí, které bude stále co do oblohy proměnlivější, nám ale nabídne teploty nad 15°C nebo kolem 15°C. Od čtvrtka se čeká převážně oblačno a objeví se často přeháňky, ojediněle pak i bouřky.

V dalších dnech bude ale teplo, v noci a ráno teploty ještě většinou od 8 do 2°C, ale odpoledne od čtvrtka 13 až 19°C, o víkendu možná místy i 21°C.

Objevovat se budou přeháňky a také už i může zabouřit. Počasí bude příjemné, nicméně se srážkami musíme počítat často a to v podobě přeháněk, trvalé srážky se neočekávají. Srážky se budou tedy na četných místech střídat s oblačnou či přechodně i polojasnou oblohou.

Více dnes v předpovědi počasí na 4 dny.

Zdroj: Wetterzentrale.de a ČHMÚ

MA 17.4.2012 12:17
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:49
the bride-to-be determines.With some wedding brides, Beach Wedding Dresses the gown is usually far more one of a kind towards individual, affordable evening dresses a number of wedding brides exclusively select the colouring or even custom plus the best lady contains the opportunity to simply select the most lovely model as well as lower bride gown . cheap wedding dresses For the stylish bride in addition to guests, bridal gowns going with a specific coloration palette after which making it possible for the bridal party to select the attire is now increasingly popular.If you are a budget conscious attendant buying at a specific wedding party specialist will not be positive as a result of better charges.Look at locating a outfit on sale after Brand-new Several years or simply prom time.Another excellent choice is to order pre-owned bridesmaids dress.Generally you would shell out $200 or higher with a wedding party store, having said that selecting a wedding dress that's simply been put on once, mix brides dresses as well as might been donned whatsoever could possibly be your best option.Custom made dresses you get in niche knick nacks are typically
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:19
via towards the party in the finish.Additionally, modest wedding dresses it actions back to take closer looks in the important locations like flowers, food, pictures and so on When the Bath Goes Cold The book features a liberal sprinkling of hyperlinks to web sites that provide extended info or inspirational suggestions so you are able to usually fire up the laptop as soon as the water has gone cold inside your bath modest prom dresses cheap prom dresses under 100 .It has been written to appeal to each the US and UK markets and there are lots of cross references towards the way it occurs on the other side from the pond, you might discover this an fascinating aside however it can effortlessly be skipped if not.The only actual criticism from the book is the fact that I was unable to locate a single reference to WeddingChaos how extremely dare they!Seriously long prom dresses , short party dresses mermaid style wedding dresses in the event you like a book which you can hold inside your hand and is
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.14 sekund 1,721,797 návštěv