19.05.2022 10:32
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Hodně srážek a oblačnosti
PočasíPočasí bude v dalších dnech až na výjimky deštivé. Jednou výjimkou bude zítřek, kdy se mezi frontami protrhá oblačnost na polojasno až oblačno a srážky se budou objevovat pouze místy.

V dalších dnech je nutné počítat s podmračeným počasím a na většině území se objeví srážky na jednotlivých frontách. Ta první přechází již dnes a jedná se o vlnící se studenou frontu, její postup je velmi pomalý, srážky rotují a přesouvají se jen velmi pozvolna přes naše území.

Teploty nebudou nikterak vysoké, ale ani nízké. Nejčastěji se budou pohybovat v rozmezí 8 až 14°C, jen přechodně bude 16°C a to hlavně zítra, kdy nebude mnoho oblačnosti ani srážek.

V noci bude poměrně teplo díky oblačnosti: 8 až 2°C, ale při výraznějším protrhání oblačnosti, které se v nejbližších dnech nečeká, mohou teploty klesat k nule a slabě pod ní.

Více dnes večer.

Zdroj dat: ČHMÚ, GFS/Wetterzentrale.de

MA 12.4.2012 12:41
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:47
Particularly in big towns, there are actually little retailers that take exceptional and delightful designs suitable for wedding parties or other special occasions.You could just discover the fantastic small handmade or even hand-sewn attire that may provde the one-of-a-kind look you have generally thought of. bride gown For brides to be within a strict budget, you may explore locations where have got garments to get reselling.Search offers from the newspapers, top end second hand shops, and native online trading markets such as Craigslist .org.It is significant to not get a gown collected from one of of these resources sight hidden, short wedding dress because you don't want to get stuck that has a costume that isn't whatever you likely or even which doesn't fit. cheap summer dresses wedding dresses uk Also remember that will wedding gowns run concerning two sizing's small compared to typical outfits wedding dresess 2012 mermaid wedding dress , considering typically don your sizing six, scan the particular adverts itemizing measurement seven or even ten outfits on the market.With a certain amount of ingenuity, wedding brides will get a lot of
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:18
supplies, taken together they appear inexpensive and weird.Not a lot much better than a stage prop. summer wedding dresses A timepiece worn by some manner of Fraggle Rock royalty.As I;ve stated prior to, I adore to determine watches like this. inexpensive wedding dresses They;re art, not truly meant to become worn, and serve a purpose of evoking emotion.But as a critic in this field, I gladly take the chance to convey to you my opinion of this piece.The talent right here is in how successfully Checa was in a position to ruin a perfectly nice watch within the most creative of methods feasible beach wedding bridesmaid dresses . short red dresses Why once more was this timepiece shown at an exhibition known as Stunning Watches? I cannot wait to determine what Checa has in shop for us subsequent.Through Globe Tempus (in French) simple elegant wedding dresses .Now Refat, who was not totally identified usually simply because inside the dread of retribution from Libyan protection forces, is sage green bridesmaid dresses
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.17 sekund 1,721,739 návštěv