19.05.2022 10:16
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Velikonoce 2012: předpovědi mluví o chladnu a převážně vlhku, přechodně i o sněžení
PočasíOd počátku týdne, tedy od 2.4.2012, již začínáme přinášet specielní předpovědi počasí na Velikonoce 2012, které připadají na tento víkend, resp. celé období Velikonoc i se školními prázdninami a víkendem, který je prodloužen o tradiční Velikonoční pondělí, tedy na obodobí 5.4 až 9.4.2012 s tím, že poslední dny a to tedy víkend jsou nyní ještě velmi nejisté co do přesného určení počasí.

Zde se na to podíváme globálně a stručně, na naší Facebookovské zdi, novém timeline profilu najdete pod patřičnou poznámkou od 2.4.2012 specielní předpovědi počasí na 5.-9.4.2012 a postupně na 7.-9.4.2012.

Období od 5. do 9.4.2012 bude tedy převážně oblačno až zataženo s přeháňkami, na frontálních systémech i s deštěm a v SZ proudění, které bude během Velikonoc zesilovat postupně se sněžením, které se přechodně dostane opět i do nížin. V pondělí bude málo oblačnosti, ale již po přechodu poslední fronty velmi chladno, ráno i mrazivo.

TeplotnÄ›:
7 až 2°C, v pondělí -1 až -5°C a přes den 9 až 14°C, na JV a J až 19°C ve čtvrtek, 7 až 11°C a na východě či JV 16°C v pátek, v sobotu 11 až 15°C, od neděle 3 až 9°C s tím, že se bude postupně ochlazovat.

Srážky: Srážek bude zřejmě nejvíce na frontě v neděli 8.4.2012. Jinak se bude jednat o přeháňky či občasný déšť slabý, přesné úhrny samozřejmě nelze dnes určit.

Data: wetterzentrale.de

MA 2.4.2012 18:25
Komentáře
#1 | aiyanjun dne 13.04.2012 10:20
It makes sure you that your replica watches uk is running smoothly and accurately at all the times if you need to wear it on the spur of the moments.? rolex watches replica winders keep the Breitling replica Watches wounds up and especially useful for tag heuer fake watches that have perpetual calendars and different phases. Speaking in general terms, there are three basic types of watch winders including functional, elegant and extravagant.replica handbags
#2 | lidaer dne 16.05.2012 05:46
plus size wedding dress .When picking out the position of the bath it should meet the needs of the actual style on the star of the wedding.These spots occasionally includes an elegant occurrence area, your botanical back garden, motel selection or private property . short wedding dress This guests collection might depend on who will be organizing this bath, such as bride's leader may possibly pitch a shower made up of co-workers or a sorority sibling may perhaps put a celebration tempting all of school associates.Your son's bride can experience numerous baby showers with plenty individuals in addition to styles. cheap wedding dress cheap summer dresses Popular Engagement Bathtub ThemesWhatever the thought guiding this parties, you have to evaluate the individualities of your groom and bride cheap wedding dresses .The spare-time activities along with background scenes really should be familiar with focus on their demands.Quite a few common bridal shower room topics include:Lingerie bathrooms: Essentially the most common engagement shower themes may be the Lingerie choices Bathtub column wedding dresses .Have got attendees arrive dressed up in their own pajamas, offer
#3 | lidaer dne 24.05.2012 14:16
wedding dress for the requirements.There are lots of retailers that specialize in inexpensive wedding dresses. discount evening gowns And you are able to discover fairly a number of inexpensive wedding dresses.If that fails you need to definitely by no means really feel as although you;re at a loss or as although there; short red dresses s absolutely nothing accessible for you personally to select from, simply because this really is definitely totally untrue modest prom dresses .If you affordable wedding dresses ;re discovering it difficult to discover a informal wedding dresses shop close to you, you can ask buddies and family members or do a search on Google evening gowns for wedding .This may most likely bring you a great deal of locations that sell inexpensive wedding dresses.Some other issues to think about when buying a informal wedding dresses on-line, maternity evening dress would be to appear at how lengthy it takes for
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.20 sekund 1,721,720 návštěv