19.05.2022 11:04
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Výrazné ochlazení, přeháňky, na horách sněžení
PočasíStředa bude posledním dnem v tomto týdnu, kdy teploty vystupí až na 20°C. Ve čtvrtek nás čeká přechod studené fronty a přijdou přeháňky, ochlazení a také se rozfouká čerstvý vítr. To vše bude kazit tedy počasí venku a o víkendu nebude počasí příliš lákat ven, možná místo na kola či inline brusle, tentokrát na lyže.

Ve středu bude až 20°C, slunečné počasí, maximálně polojasno. Ve čtvrtek se čeká příchod přeháněk, občasného deště se studenou frontou - což platí pak i o dalších dnech, bohužel tentokrát víkendových.

Teploty klesnou na hodnoty 9 až 13°C, o víkendu na 5 až 10°C, ráno budou teploty od 6 do 0°C, ale v neděli již klesnou na 0 až -4°C, pozor tedy na ranní mráz. Případné květy keřů a stromů budou v ohrožení, to samé pak bude platit o pondělní noci a ránu.

Přibližná předpověď nyní, předpověď na 4 dny dnes večer a přesnější předpověď zmíněného víkendového ochlazení pak ve čtvrtek večer - zde na webu v článcích, jako vždy!

Zdroj: wetterzentrale.de

MA 27.3.2012 12:38
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:46
wedding dress for that wedding couple, specially if you are keeping the marriage by the pool exactly where reality is a lot more essential as compared to style.So muslim wedding dresses , how can you discover the best beach wedding ceremony garments for guys? Very well, short wedding dress fortunately for yourself, it's actually not tough should you stick to a very few simple ideas.1) Ascertain her sort. Evening Dresses You need to uncover what style matches the groom.Is they large? Is definitely he she stocky affordable evening dresses bride gowns ? Why not consider his or her costume measurements? Is usually they a lttle bit extensive across the sides? Each one of these questions must be resolved should you be likely to discover a casual beach bridal dress with the bridegroom.A jacket eventually left unbuttoned is a superb way to conceal a bit of a container waist.Or to use a shed top left untucked in addition to draping loosened in the leg protection.2) Stick to the design. Naturally, the marriage will be beach-themed affordable evening dress .Even so, there may be several modifications of the style.It might be exotic, the place that the clothes needs to
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:16
nonetheless in that specific machine, that can each clear and safeguard their clothing, they;ll uncover effective and lasting a good deal.Though there are actually a huge selection of distinctive brands and models of today, you still need to make your decision based on particular considerations white cocktail dress , some of your own.When you need to have help to uncover the very best one for you, please look at the following.<br>You;re commonly a active personIf you;re around the street permanently, then you will need a washer and dryer will be in a position to maintain up with your active existence, short red dresses wedding dresses not hold you back again, irrespective of what it really is, simple beach wedding dresses you should do.You require a machine that can be ready with your gown, whenever you will need it, you will not trigger delays purple bridesmaid dresses . evening gowns dresses There is a washer dryer you will discover hundreds, however you first have to figure out the most appropriate for you personally just
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.19 sekund 1,721,785 návštěv