19.05.2022 10:50
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Víkend plný akcí: příjemné polojasné počasí k tomu
PočasíNa nadcházející víkend a v některých případech už i páteční den, tedy celkově od 23. do 25. března 2012 je naplánována řada akcí. Vedle ostatních, jsou akce přímo co se týče počasí, tedy meteorologie a vodstva, resp. hydrologie. V této novince přinášíme informace nejen o tom, jaké nás čeká počasí na výletech či při účasti na těchto akcích, ale i kde a kdy se jaké akce konají a to ve vztahu k počasí a vodstvu, protože:


DNES 22.3.2012 je Světový den vody, připomínáme si důležitost vody, letos zní "motto" Světového dne "Voda a zajištění jídla". Konají se dny otevřených dvěří, které pořádá většina podniků Povodí v ČR.

ZÍTRA 23.2.2012 je Světový den meteorologie, tato věda tedy slaví svátek pravidleně vždy 23. března. A tradičně se konají dny otevřených dveří, které pořádá Český hydrometeorologický ústav. (ČHMÚ)

Pokud se chystáte tedy na páteční či víkendové akce, bude vás provázet převážně pěkné polojasné či slunečné počasí, v pátek a v sobotu se může objevit zvětšená oblačnost a ojediněle slabé přeháňky. Neděle bude beze srážek, ale ráno může být ojediněle zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo.

Teploty budou v těchto dnech v rozmezí 14 do 20°C, je možné, že ojediněle 20°C na některých místech v nížinách přesáhnou. V pondělí se mírně ochladí na 10 až 15°C, na SV bude kolem 8°C. V noci a ráno pak 9 až 3°C nejčastěji.

AKCE DÍLČÍCH POVODÍ: (23.-25.3.2012) SVĚTOVÝ DEN VODY
> Povodí Labe
> Povodí Vltavy
> Povodí Moravy
> Povodí Odry

AKCE ČHMÚ: (24.3.2012) SVĚTOVÝ DEN VODY A METEOROLOGIE PŘEDEVŠÍM
> ČHMÚ - přehled míst, kde se bude konat den otevřených dvěří + program

Přejeme všem, kteří se chystají do přírody či na chalupy, i těm, kteří se chystají na výše uvedené či jiné akce, krásné chvíle a příjemnou zábavu i s ponaučením!

MA 22.3.2012 12:29
Komentáře
#1 | aiyanjun dne 13.04.2012 10:31
Enjoying life is luxury of Chopard replica watches uk is no longer a dream.with its expertise in luxury rolex watch prices, is waiting to work for you. Please select at will for the most stylish and the hottest designed Breitling replica Watches at the best price!replica handbags
#2 | lidaer dne 16.05.2012 05:45
and offered as people today go away, bridal gowns and also arranged collectively in gift totes in addition to supplied because rewards to those people succeeding the many games. 1 cheap wedding dress , plus size wedding dresses replica watches, replica rolex watches bride gowns , replica tag heuer watches, replica cartier watches, Your bride's bridesmaids tend to be an essential part of the marriage ceremony.These people remain true making use of their friends to back up these people in their wedding vows, bridal dress summe dress plus they normally manage about just like chickens because of their brain shut down while in the a few months before the marriage, carrying out the actual bride's bidding process.They can be sisters, counterparts, close friends, plus they should often be spoiled a little bit.Whether it be any do-it-yourself headscarf or even a luxurious club surprise certificates, she could definitely feel appreciated.If you might be getting your bridal party put on complementing gowns, it may be difficult discover jewelry geared to all of their preferences.A great solution to allow them to have some thing they are able
#3 | lidaer dne 24.05.2012 14:15
a nutshell every thing you will ever have to know about Pc to Television technologies. short dress As technologies modifications we will too.Go now and appreciate Television to PC technologies you; wedding guest dress ll not regret it! Pre-Franc Vila FVa No Cuatro Tourbillon Chronograph SuperLigero Concept Watch replica gucci watch Luxury watch brand Franc Vila will unveil a brand new SuperLigero tourbillon wristwatch at Baselworld 2009 affordable wedding dresses .Featuring the elliptical ; tea length mother of the bride dresses Esprit Unique; flower girl dresses canada case style that has turn out to be a signature of the home of Franc Vila, the new tourbillon model is characterized by its skeletonized movement with bridges inspired by the molecular structure of graphene -a lately discovered material noted for its extraordinary strength flower girl dresses .The specially-shaped movement of the Franc Vila FVa No Cuatro Tourbillon Chronograph SuperLigero Idea is constructed from Lightnium, an exclusive alloy composed of aluminum and lithium utilized within the
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.22 sekund 1,721,765 návštěv