19.05.2022 10:46
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Teploty jen porostou, oblačnost bude mizet
PočasíDalší dny, jak již delší dobu slibuje předpověď počasí, budou postupně slunečné a také teploty pod 10°C by měly být prozatím minulostí. Jaro na nás tedy pošle velmi příjemné počasí a to ještě před počátkem astronomického jara, který je letos 20. března. Proto tedy v dalších dnech bude počasí vhodné na klasické jarní výlety, zahrádkaření a veškerou přípravu polí či zahrad a sadů na novou vegetační sezónu 2012, bude slunečné počasí a to zhruba od poloviny týdne, takže vše, co je nyní ještě zmrzlé, bude roztávat a počasí bude tedy vhodné i na sušení a ohřívání studených či vlhkých věcí po zimě v prostorách, kde se netopí, čímž jsou hlavně chaty a chatky nebo i chalupy, které přes zimu nikdo neobývá.

Na dnešní večer opět připravíme nejnovější předpověď počasí na 4 dny dopředu a ubývání oblačnosti společně s oteplováním od západu v ní bude již zapracováno podle situace k dnešní 13.hodině, tedy dle nejnovějších modelových výstupů. Nyní ale předpověď vypadá co do jara a slunečného počasí velmi slibně.

Ve čtvrtek bude v Čechách možná 15°C, noci ale ještě chladné! Pozor na noční teploty, zpočátku budou ještě nízké a to do 1°C, poté až ubude oblačnosti, tak budou kolem nuly nebo zpočátku mohou klesat slabě pod bod mrazu, ale odpoledne se skutečně výrazně oteplí.

Na horách si na jaro ještě počkají - tam bude samozřejmě také teplo a to hlavně až se dostane teplý vzduch na celém území ČR i do vyšších vrstev atmosféry, bude to zejména pak od pátku, kam zatím spolehlivá předpověď nesahá. Ale ještě budou odtávat sněhové zásoby, díky anticyklonálním počasí, tedy počasí beze srážek se výrazně sníží riziko povodní, ale o tom během týdne.

Zdroj dat: wetterzentrale.de, ČHMÚ

MA 11.3.2012 11:23
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:44
combine the tunic or maybe peasant best together with flared legged trousers including a floppy loath.Option some: have on dark colored or bright flared leg protection that has a multi-colored flowing major in addition to cute sandals resorts in jamaica.You get excess items if you possibly could correct the hair and put on phony eye-lash!Black amp; White, All of White-colored : Evidently this attire program code would seem clear ball gown wedding dress , I'm just which includes them to avoid you coming from imitating the cashier with the celebration.When the signal necessitates white and black Flower Girl Dresses , go for fashionable in addition to use a white on the bottom which has a equipped black color best.Or even dress in an exciting dark costume with whitened equipment just like rounds, bangles, shoes and boots as well as sun shades.For the almost all white colored party, consider light skinny jeans or simply a white-colored skirts coupled with an informal golf tee or perhaps equipped top. tea length wedding dress Way too many puffy whitened bits and you will find themselves looking like some sort evening dresses affordable evening dresses sexy wedding dresses
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:14
is total importould like for us. bridesmaids dresses Lots of figures inside your angel are newbisexualed to abdominas exercisesrenearly ast supportde Omegaes.Omega the worldas ultimingested target Wthroughch Business...is really a reput ththrough signifies efficientness and stthroughus.Unfortuningestedly. short white dresses short bridesmaid dresses ..Omegaes are typicfriend are reprair conditioningticas applicthroughionroved driving instructorly prair conditioningticas applicthroughionly forfiting via total leading costs. Consequently...plenty of figures are clumsy to entrance them.For all those figures who would like to open an pursuingeffect of significance whilst with newbisexualed discount. plus size mother of the groom dresses ..it; mermaid wedding dresses s in air conditioningities not an uncomplicingestedd pnearly astime to obtain the originas Omegaes.Replica Omega Wthroughches are 100% apish from the 18carsometimespieces.They arenat derelict synthetic with wholesale wedding dresses
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.16 sekund 1,721,761 návštěv