25.02.2021 19:45
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Bude zima, bude mráz - pozor i na holomráz
PočasíV ČR bude počasí zimní, vpád chladného vzduchu se dá kolem tlakové výše na ruskem čekat i nadále. Tyto výše jsou pověstné dlouhotrvajícím stabilním počasím v zimním období. Jak dlouho bude ovlivňovat počasí v ČR a posílat k nám mrazivý vzduch je samozřejmě dnes otázkou. Teploty ale zamíří hluboko pod bod mrazu. Vzhledem k tomu, že v nejnižších polohách většinou před ochlazením nestačil napadnout sníh a v dalších dnech bude srážek minimum, postupně spíše žádné, tak se neutvoří sněhová pokrývka či se neutvoří dostatečně vysoká pokrývka sněhu a země bude trpět holomrazy.

Hory budou mít krásnou zimu, vynikající sněhové podmínky
Na horách se slunečné počasí a jasná obloha spojí s krásným bílým a většinou prachovým sněhem a utvoří tedy pravou "ladovskou zimu". V nížinách tomu bude poněkud jinak.

Vynikající sněhové podmínky na horách vládnou již nyní - viz články a sněhové zpravodajství. Na víkend se tedy vyplatí vyrazit za zimou a sněhem na hory - další zprávy o stavu sněhu vyjdou u nás zítra. Zimní krása a vynikající podmínky vydrží i v příštím pracovním týdnu.

Teploty od -5 do 0°C, zpočátku do +1°C
Noční teploty od -3 do -10°C, při vyjasnění na sněhu do -15°C
Hory a polohy nad 1200m budou sužovat i velmi silné mrazy - viz info o minimálních teplotách v rubrice rekordy.

Předpověď v článcích (Meteo články) vyjde dnes večer!

Zdroj: ČHMÚ

MA 26.1.2012 18:02
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:36
plus before the late until the wedding ceremony begins.For that reason, cheap summer dress you would like to give thanks all of them and show directly to them that happen to be really loved.This is how bridesmaids gifts appear in.Clearly, you intend to allow these gals one of a kind as well as attractive tokens that they can prize for years to come column wedding dress .They're on the list of women who are important for a lifetime, just like you picked the crooks to be your bridal party that can stand beside you on the time of the marriage ceremony wedding dresses .If wedding ceremony is big, you will have plenty of basic to buy presents inexpensive wedding dress .Keep in mind that each and every cleaning service is different and has an individual desire when selecting gift items for the children bridal dresses .However supplying the identical style of reward is ok, nonetheless it may well be more particular if you'll pick objects on their own in accordance with every maid-matron of honour persona in addition to taste.This is the most favored approach to make a distinctive offer, that may certainly receive appreciated. cheap wedding dresses Unique items
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:05
affordable evening dresses migrate they make.Alpina plans to make use of their relationships using the Level five drivers as chapter of an active promotional platform as its effective Racingcollection, aimed by a younger, sportsoriented and vogue conscious target spectators.Alpina has produced a growing network of additional than 350 exclusive see retailers and 1 provocative communications strategy involving universal PR, marketing and accidents.In counting prom dresses under 100 dollars , the companys social medium exertions boast a wholesome 55 , short white dress 000 Facebook fans a emulating namely continues apt grow ashore a annual root.The season begins for each the ILMC and ALMS using the 12 Hours of Sebring, March 19, maternity evening dresses 2011.The occasion will probably be broadcasted on ESPN with stretched coverage on ABC.All through the year summer wedding dresses , Level five will probably be racing at essential memorabilia in North America, Belgium, France, designer bridesmaid dresses Italy, UK and China.About
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.19 sekund 1,641,894 návštěv
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat