19.05.2022 10:48
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Přichází ochlazení a i ledové dny - ruská výše
PočasíV dalších dnech počasí připomene konečně zimu i v nížinách. Srážek nebude bohužel mnoho, ale hlavně při vyjasnění se čekají v noci nízké teploty. Přes den teploty zůstanou většinou pod bodem mrazu a nebo vystoupí na hodnoty slabě nad ním, maximálně na +1°C.

>> Proudit k nám bude "ruský" chladný vzduch kolem výše, která bude naše počasí postupně  ovlivňovat

Dlouho očekávanější trvalý stav zimy v nížinách se zdá být tu, od středy (tj. od 25.1.2012) budou dny většinu mrazivé či téměř mrazivé a noci velmi mrazivé.

26.1.2012

Zdroj: wetterzentrale.de

>> příkladem mohou jít čtvrteční ranní minima - viz mapka.

Zpočátku klesnou teploty na -2 až -8°C, při vyjasnění na -7 až -10°C a postupně to budou teploty v noci na -5 až -10°C, při vyjasněnní na -8 až -14°C. Hodně bude záležet zvláště v nočních a ranních hodinách na oblačnosti, pokud se vyjasní pozdě v noci či nad ránem, teplota nestačí klesnout tak nízko, jako když bude jasno či malá oblačnost již od brzkého večera. Noce jsou ještě stále dlouhé a mrazům (vychládání země) přejí při vhodném proudění, výhodou pro větší mrazy je pak malá či žádná oblačnost.

Přes den teploty -4 až +1°C, místy i nižší teploty později. (to je ještě předmětem upřesňování)

Více v dnešní předpovědi počasí na 4dny dopředu!!

Zdroj: ČHMÚ, wetterzentrale.de

MA 24.1.2012 13:18
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:35
ball gowns evening dresses across produced a totally gorgeous consequence.Bride opted for dress created from white-colored brocade which have a new variety of tiny departs, weaved on the cloth inexpensive wedding dress . In lieu of laces for the hips, the particular dress made using an Empire-waist for instance bodice, short wedding dresses consequently more of the chemise ended up being obvious right in front.Your chemise was created of your naturally designed precious metal page, just about damask-like materials sexy wedding dress , and the masturbator sleeves sexy wedding dress , in the elbow down, ended up being made from spills with older ribbons.Your frock masturbator sleeves had been reduced, puffed with the shoulder muscles, and finished on the shoulder to better demonstrate this tie.For the bride who seem to doesn't care to have on bright and also pale yellow, the following is a fantastic example of quite a high quality marriage dress.This specific ensemble performs especially nicely regarding winter season wedding ceremonies, but not often be revised to get summer and spring long dresses , through the use of brighter hues as well as materials.Possess a
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:04
second hand item.Each and every single couple of will agree on this.To this quit, you might wish to focus on together with your mother to see if she can support. short dresses You;ll wish to have an individual to assist you to create some needed alterations.The dimension could not entirely match you.Nevertheless, it;ll not be a substantial quantity at the finish of the day.It;ll appear like a brand new item.Aside from, bridesmaid dresses brisbane you;ll also have to ask if the shop will assist you make the alterations.The point correct here is which you will probably be sporting a vintage item and it;ll undoubtedly be extremely trendy.Bear in mind, meanings are frequently essential when it arrives to a wedding chiffon wedding dresses .Indeed, it red cocktail dresses ;s completely doable for you to do so.You might believe that there;s no way for you to obtain a dress which is maternity dresses for wedding guest design your own prom dress
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.15 sekund 1,721,764 návštěv