19.05.2022 11:53
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Proměnlivé počasí i nadále
PočasíV dalších dnech bude stále proměnlivo, teploty se budou střídat v závislosti na typu proudění a očekává se střídání jednotlivých frontálních systémů na nichž se dají očekávat četnější srážky v podobě sněžení, v nížinách, nižších polohách a přechodně i jinde déšť a naopak přechodně i v polohách nižších sněžení.

Sněžení se očekává zpočátku na frontální vlna, která přijde zítra. Sněžení bude ale rychle přecházet v déšť a to postupně i ve vyšších polohách. Proměnlivé počasí neskončí ani počátkem nového týdne.

Teploty se budou pohybovat i nadále v nížinách nad bodem mrazu a to od 1 do 6°C, v noci klesnou k nule či slabě pod ni. Náledí a ledovka - platí nová výstraha (navazující na předchozí s pl. do 19.1.2012 16h) až do 21.1.2012 11h a to pro kraje OL, MS, ZL a PA.

Včerejší frontální srážky zvedly hladiny řek v povodí Berounky a to zejména Radbuzu, Úhlavu, říčku Střelu, Lomnici a samotnou Berounku v Plzni. Řeky kulminují a na horních tocích začínají klesat.

>> Aktuální informace na FB stránce o stavu počasí i řek.

Data: ČHMÚ/CHMÚ HPPS a SIVS ČHMÚ

MA 20.1.2012 9:49
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:34
recognize that globule bridesmaid jewelry appears terrific using your outfit! Pearls simply dress things up, or even means they are a lot more basic, something that women for instance with their big event.If you intend to provide a far more stylish as well as high-class check out your wedding gown this can be the actual addition of pill decorations.Whether you are looking at a new ring, ear-rings , or possibly a band so as to putting pearl components will really bring a brand new check out your current engagement clothes affordable evening dresses .You are able to obtain an advanced seem having treasure bridesmaid diamond jewelry whether or not you might have white-colored pearl nuggets, dark-colored pearl jewelry, strapless wedding dress peach colored orbs, or other colouring.Pearls way of life out from the great thing about your wedding reception outfit, instead people complement them.Making the right selection in your marriage jewellery is a crucial job for any kind of star of the event. Mother Of The Bride Dresses While gem add-ons are flexible short wedding dress , you could make a specialized look for your own add-ons simply by wedding dress 2012 ball gowns evening dresses
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:03
better than an off the peg dress cheap wedding dresses under 100 .It was based on a devise I base in an Italian bridal journal, however I had it made out of Thai silk in champagne.Peaches and Cream I had a make up talent do my make up, very natural and simple.I did my own hair as its very short and I didnt absence it up cheap mother of the bride dresses . petite mother of the bride dresses Pink to make the Boys Wink! I bought my bridesmaids dress from a shop in Worthing… It was a Dessy dress and they have a mammoth amount of styles and colours, you just have to order them from USA, so allocation can take a while.Personalising the Suits… Johns suit was from Hugo Morris, as was his hand made shirt which has one prodigious appropriate short black dresses .His knot was from Missoni.The groomsmen likewise had their suits made by Hugo Morris in Brighton. silver wedding dresses They all looked the same as John lbd , except they all had alter linings.My kin had West Ham colours! A
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.28 sekund 1,721,851 návštěv