19.05.2022 11:40
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

V nížinách obleva, déšť
PočasíDalší dny přinesou za teplou frontou, která přecházela včera večer, v noci na dnešek a dnes ještě hlavně zpočátku dne přes naše území a přinášela ještě srážky v podobě sněžení, nyní přináší sněžení stále zejména na SV a V území, do horských poloh i trvalejší sněžení. V nížinách srážky smíšené a postupně dešťové, hranice sněžení se bude v dalších dnech zvyšovat. Ve vyšších polohách se čeká přechodně taktéž déšť.

Další dny: Převážně velká oblačnost, na frontálních vlnách srážky - na horách sněžení, přechodně srážky smíšené a ve vyšších polohách i dešťové, což platí i o polohách nižších a o nížinách, kde bude od středy pršet převážně. Také vzhledem k mrazivému počasí těchto dní lze čekat místy srážky mrznoucích, objevit se tedy hlavně v noci na čtvrtek a ve čtvrtek může ledovka či náledí, silnější vítr bude pak spojen se čtvrtečním frontálním systémem, což se bude ale upřesňovat, možná bude vydána i výstraha ČHMÚ opět na ledovku, náledí.

Teploty: přechodně 1 až 6°C, jinak v dalších dnech ochlazování. A to platí zejména o sobotě, kam bude sahat dnešní výhled počasí - večer.

Zdroj dat: ČHMÚ

MA 17.1.2012 12:29
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:33
wedding dress 2012 dressing up which the particular person believes will probably be used by many people folks.Usually, make a disregard from the standard outfits. bridal gowns affordable evening dresses This will make everyday attires turn into amazing Halloween parties fancy garments. 1 , replica watches, replica rolex watches, replica tag heuer watches, replica cartier watches, Gals should always use a lightweight hand mirror inside their tote. sexy wedding dress Most of us not know if we may need these.We must stand out continually, do not all of us? Well, i imagine it is every bit fitting for a new star of the wedding to give her bridesmaids a personalized small hand mirror. lace wedding dress It's actually a timeless present, can be customized using the recipient's identity, and it comes in variations that your chosen items are often may value.Check out the variations:There's a Hair styling Dark colored Cardiovascular Style and design Sleek and stylish Hand mirror accessible that is certainly superbly crafted which has a refined dark cover along with sterling silver lean and silver precious metal plated bottom cheap wedding dresses .Some sort of
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:02
conservation from the wind .I truly obliged the versatility with the 3 piece usage.It provides me a great deal of flexibility.I tin wear the pants alone. grandmother of the bride dresses I tin wear the Down Below jacket, or if it;s cold, I can slip the jacket more than the Down Below and be highly warm and comfy ball gown wedding dresses , Lidenberg stated. simple beach wedding dresses Additionally, evening dresses australia for joined versatility, Justin Charles provides the La Crosse Golf Vest for occasions that a vest is entire you ought take the chill off your core.The vest provides golfers total mobility and might be probably the most versatile piece of golf clothing 1 can own black cocktail dress .It provides maximum flexibility, warmth and wind resistance.To get a restricted time, golfers can obtain the vest totally free when buying the total rain suit.To obtain the totally free La Crosse vest short red dress , shoppers can enter the improvement code FreeVest by checkout at About
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 0% [Žádné hlasy]
Chvalitebné Chvalitebné 100% [1 Hlas]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.20 sekund 1,721,831 návštěv