27.01.2023 03:10
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Silné severozápadní proudění a sněhové přeháňky - aktuálně
ON-LINE16:25 Od SZ přichází do Čech z Německa další srážky v podobě i rozsáhlejších přeháněk, které budou postupovat přes ČR směrem k jihovýchodu. O hustém sněžení v Chomutově nás informoval fanoušek na FB zdi. Podle fanynky na naší FB zdi je chumelenice s větrem i v Nové Vsi u Sušice, prý by se dalo říci, že je i "bílá tma". Proměnlivé počasí a to chumelenice střídající se s polojasnou až oblačnou oblohou hlásí fanoušek ze středočeských Poděbrad.

15:40 V Českých Budějovicích začalo sněžit před dvěma hodinami, informuje náš fanoušek z Jihočeského kraje.
Přeháňky
Zdroj: radar ČHMÚ - upraveno

14:30 Sněhové přeháňky se stěhují k JV, sněží v Poděbradech, dále také v Kolíně jak informuje pozorovatelka skupiny na Facebooku "Vše o počasí". V Kutné hoře taktéž sněží "Hurá u nás v KH sněží" informovala nás na FB zdi fanynka s přiložením aktuálních fotografií, "a už je krásně bílo" - dodala k druhé fotografii.

13:45 V Praze sněží, místy i vydatněji. Sněhová přeháňka zasáhla hlavní město celé, nicméně ne všude byla intenzivní.

Radar z 12:15:
Přeháňky po poledni
Zdroj: radar.bouřky.cz

V noci se za rychle postupující studenou frontou protrhávala oblačnost a srážky přešly již ve sněhové přeháňky. Ty dominovaly i dnes ráno a dopoledne zejména na jihu Čech, kdy byly i vydatnější. Po poledni zasněžilo i v hlavním městě, napadl maximálně poprašek.

V ČR se změnilo proudění a to včera večer, kdy postupovala výrazná studená fronta přes ČR od SZ v pozdních večerních hodinách, kdy zasáhla i hlavní měšsto. V Krušných horách se vyskytovaly bouřky, některé bleskové výboje se dostaly i dále - v Praze se také pár blesků vyskytlo. Jeden uhodil například do vysílače Žižkov - to zachytila pražská kamera z Libuše.

Online
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:33
There are lots of Halloween parties pretty outfits to select from.These fancy garments are the top chioces for the duration of Halloween party. short wedding dresses In terms of preference, nice clothes go over the usual witch fancy dress costumes .Halloween extravagant dresses with regard to kids may not be exactly what a problem compared with women.Therefore short wedding dresses , that they negotiate to help toon characters including Batman, prom dresses 2012 A super hero bridal dresses , Ironman while others.A demon fancy dress costumes as well as mummy garments are also typical of his or her number of possibilities.This is not only useful so that you can young children nevertheless for you to grownup in addition inexpensive wedding dresses .People likewise imitate individuality in smash videos similar to getting Alice cullent of your Twilight Saga or just being Harry Potter. wedding dresses uk Macho guys on the other hand desire an outfit that should exhibit one's body for instance proceeding nude as well as mimic Adam with Adam and also Eve.Children on the flip side desire to dress in Halloween party nice attire from heroes like Elmo regarding Sesame
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:01
make decisive to go to get a unattached length because all to appear coordinated unique bridesmaid dresses .You may also would like to give some believed to that todays bridesmaids wear clothes that might be reused as nightfall wear, cocktail dresses, bridesmaid gowns matches and so on. evening gowns dresses So while choosing, bear in thoughts that whatever the outlay and whoever pays it could be a good believed that your girls is going to have the ability to wear their outfit a amount of scenarios within the hereafter.Top Classifieds inexpensive vintage dresses OAKLAND Some girls like the color blue short wedding dresses . Some boys like to dress issues that gleam.not all girls melodrama with dolls, and not all boys like to activity with trucks.Kindergartners at Redwood Heights Elementary School approached those conclusions on Monday throughout a lesson about gender and approval.;Colors are colors,; ;dolls are playthings,; and ;activities are activities; short black dress had been the mantras of a maternity evening dresses
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.16 sekund 1,833,282 návštěv