19.05.2022 10:08
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Větrnější a chladnější počasí
PočasíDalší dny budou stále větrnější, vítr by neměl přinášet komplikace, ale i tak budou jeho nárazy na horách dosahovat hlavně v sobotu ještě až 25m/s. V dalších dnech se nárazů nezbavíme. Sněhové jazyky a závěje budou trápit vyšší a horské polohy také a to do nedělního večera, sněžení se čeká na další frontě a to v průběhu soboty. V neděli bude na horách taktéž ještě trvaleji sněžit.

Předpověď vyšla tradičně již včera je zde: Předpověď z 5.1.2012

Víkend slibuje sněžení i v nížinách, na horách výborné podmínky pro lyžování. Teploty tam budou pod bodem mrazu a sněžení sice sníží viditelnost, ale zas bude přibývat nový sníh. Kolik sněhu je v horských střediscích a kolik tam připadlo - zda není sníh nekvalitní, se dozvíte zde: Sněhové zprávy k 6.1.2012.

V nížinách bude povrch zemský holý a mokrý, jen přechodně se může sníh udržet a to zejména z noci a ráno. Teploty odpoledne budou až do pondělí vystupovat na 1 až 5°C, mrazivěji bude ráno v sobotu - na východě díky menší oblačnosti teplota zamíří pod -5°C.

Zdroj dat: ČHMÚ

MA 6.1.2012 18:09
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:31
well crafted wedding dresess 2012 . cheap wedding dresses mother of the bride dresses Many wedding retailers are experiencing these kinds of distributed with reasonably fair price.It don't become tricky that you discover these kinds of engagement shoes which can be cheaper but are effectively made to show off your current style.You will discover these individuals with engagement suppliers either offline and online.Surely you will very impressed to locate a range of selections for this kind of special day foot ware whenever you try and extend your fortitude plus invested some time in order to scan for doing this.For yourself not to find it hard and find the excellent option, usually picture the ease and type you will include with the great marriage flip flops. 1, replica watches, replica rolex watches, plus size wedding dress replica tag heuer watches, replica cartier watches, Its not all woman necessitates a wedding outfit full of wide lace Flower Girl Dresses , pearl jewelry, as well as other fancy ornamentation.A pricey wedding dress is extremely good for anyone who is in to that sort associated with thing, nonetheless imagine you'd like to you column wedding dresses
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:59
creates and launches oriented diving watches costly for individuals who truly le ‘t care a lot about watches, but maybe is in the marketplace appear to become concerned concerning the watches green cocktail dress .The brand has no actual story, along with a name that;s an adjective; who; s moving within the water.It;s fairly lightly short white dresses . beach wedding dresses gowns A minimum of they could have utilized a name to a name.Essentially you just get a group of valuable metals vintage prom dresses , vintage wedding dresses some complications of fantasy, much more adjectives, modern bridesmaid dresses and throw in a blender, I suppose in this case a hurricane at sea The outcome is really a mishmash of ideas (literally and figurative) and you;ve a chronograph Tourbillon Monopusher of Aquanautic diving.Lets see what we have here.A big, that no truly big 52mm checkout rose gold (which will slow you down a minimum of $ 30,000 correct there alone), which
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.28 sekund 1,721,709 návštěv