19.05.2022 11:00
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Další dny budou chladnější, srážek přibude ve středu
PočasíNový týden, který bude ukončen Vánocemi, bude v podobě chladnějšího počasí. Za významnou tlakovou níží k nám začal proudit chladný vzduch a v příštích dnech se objeví sněhové přeháňky sice postupně výjimečně a hlavně na horách, ale pokud se objeví i jinde, budou sněhové.

Srážek přibude ve středu, také se bohužel jako touto dobou tradičně začne oteplovat a projeví se tedy předvánoční obleva. Teploty by mohly na Vánoce přechodně vystupovat k 10°C - ale to stále předbíháme, protože dnešní podrobná předpověď večerní se bude věnovat počasí do čtvrtka 22.12.2011.

Zpočátku týdne čekejme chladnější ráz počasí a méně srážek, ve středu se zatáhne a přibude srážek, v nížinách se ale změní na smíšené nebo dešťové. Teploty budou opět odpoledne vystupovat výše nad bod mrazu.

Vítr nám dělat zatím problémy nebude, bude maximálně mírný. Takže po skončení výstrahy na sněhové jazyky dnes v 18h se žádná další výstraha od ČHMÚ nečeká.

Zdroj dat: ČHMÚ, wetterzentrale.de

MA 18.12.2011 11:56
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:25
replica cartier watches, Coed marriage shower area games might be a great icebreaker .Extra celebrations have grown to be varying.No matter whether you intend a little peaceful lunch, or possibly a significant evening hours party, you should period a booming occurrence.Thus, maintain our prime 12 tips at heart:1 plus size wedding dress .Commence with a reputation video game, and also introduction, if one of the visitors are simply being conference for the first time yellow dress . strapless wedding dresses 2.Buying a motif in advance will assist you to formulate tips for your actions.3.Organize your people game titles with the get together motif.As an illustration, a seaside Topic could have volleyball or maybe horseshoes, set up if proper.4.If this sounds like an official shower, arrange for quiet game titles. affordable evening dress tea length wedding dresses ..one could sufficient.Can be challenging commonly possibly be experienced even though family and friends are usually resting bridal dress .Or maybe should you have a large turnout, as well as the several has a lot of gifts to look at, perform a game and also a pair of in between.This will make it enjoyable
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:51
truth is the fact that a stripper is performing a job, cocktail dresses evening wear also it jordan bridesmaid dresses ;s not simple.Precisely what can outcome within the job much more complex would be to arrive at strip clubs with no taking a shower or altering which ketchupstained tshirt you fished correct out from the base of one’s laundry washing gift basket short party dresses .Outfit intelligent, completely clean, also as odor fresh new.Everyone can we appreciate you this together with a welldressed gentleman alerts great cash, which indicates a great deal much more interest.three.TouchyFeely The quantity 1 guideline basically deprive night clubs? unique bridesmaid dresses red wedding gowns No holding! This specific is definitely not an indication dresses for a wedding guest , but legislation.Not merely are you currently going to frustrate the actual infant bouncers in the event you attempt to drive that, nevertheless you might
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 0% [Žádné hlasy]
Chvalitebné Chvalitebné 100% [1 Hlas]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.18 sekund 1,721,779 návštěv