30.11.2022 15:37
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Co zde najdete nového?
Co zde najdete nového?

Dodatek k článkům:

Knižní publikace - představujeme námi doporučované odborné knižní publikace o počasí, meteorologii případně podobné a uvádíme jejich recenze s náhledy.

Popis meteomodelů - připravujeme popis předpovědních meteorologických modelů a jejich hodnocení úspěšnosti předpovědí a odkazy na zobrazení jejich výstupů.

Pořady o počasí - představíme pořady týkající se problematiky počasí a meteorologie, hydrologie či přírody. Kde se vysílají či vysílaly, o čem přesně pojednával a kde případně najdete archiv odvysílaných dílů.

Zajímavé weby a blogy o počasí - představíme amatérské weby o počasí, které provozují pozorovatelé a zájemci o počasí. Věřte, že je jich spousta a je co představovat. Bude to na bázi představení webu a co na něm najdete, případně se bude jednat i o představení jeho administrátora či administrátory.

Dodatek k odkazům:

Meteo stránky - zde najdete všechny možné odkazy na meteorologické služby, instituce (u nás ČHMÚ) v Evropě a i ve světě plus další meteorologické stránky, zabývající se nejen předpovědí počasí.

Radarové, družicové snímky a detekce blesků - zde najdete přímé odkazy na tyto snímky z celé Evropy.

Předpovědní modely - zde najdete taktéž přímé odkazy na meteorologické modely pro předpověď počasí a klimatu, které jsou běžně dostupné - většinou zcela volně.

Zajímavé weby a blogy - odkazy na zajímavé weby zabývající se počasí a vším, co s ním souvisí. O těchto webech, které doporučujeme najdete také v článcích postupně informace - budou představeny.

Webové kamery - přímé odkazy na webové kamery z horských oblastí, pláží a dalších oblíbených destiancí v ČR, Evropě a i ve Světě. Podle toho, kterou podkategorii webových kamer zvolíte. Připravujeme hlavně další odkazy na kamery ve světě a také v Evropě. Stále budou přibývat!!

Dodatek k fotogalerii:

Album porovnávací - slouží k porovnávání rozdílů v krajině či počasí. Krajina jarní versus krajina letní a zimní. Nebo počasí deštivé, versus počasí jasné. A podobné konstrasty.

Album meteostanice - toto album zahrnuje a hlavně bude zahrnovat fotografie z meteostanic a pracovišť například ČHMÚ.

Album vodní toky a díla - fotografie vodních děl, jezů, nádrží, rybníků a vodních toků - řek, potoků v ČR. Spojeno s kategorií článků hydrologie - vodní díla, toky - připravujeme!

Ostatní alba není nutné popisovat podrobně, přímo u alb v galerii fotek je popis také uveden.

 

Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:17
May 5th, many people on both sides with the Rio Grande rejoice Cinco p Mayonnaise (even though there are actually much more folks who enjoy this kind of visit to north america compared with South america). Cocktail Dresses The afternoon is usually notable by using parades bridal gowns , concert events, flow activities, ethnic displays along with other actions if you are spanning various ages and even of course lots of non-public gatherings inside urban centers everywhere.Besides making the most of plenty of Philippine foods and drinks in addition to eating this parades and also other pleasure of the vacation, a lot of people opt to get dressed up for your family vacation using Cinco p Mayo clothes and also other apparel, which usually coordinate your to the south on the boundary topic throughout the day.If you are looking at truly stepping into your soul of your holiday in 2010, there are an abundance of more different options available cheap wedding dresses ; beach wedding dresses especially if you stay in a town bridal gowns , that features a big Latino society, Cheap Evening Gowns it will be possible to seek out gowns for Cinco signifiant
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:42
completely extended acquire promenade attire for starting this research early on so you have plenty of time and energy to discover just the perfect promenade clothes on the web in your case and prior to the most stylish kinds offer out. short white dresses beach wedding gowns The ideal event to get in advance of kinds are offered out is Oct to January plus sized evening dresses, while your promenade is just not until finally the spring.If you would like to face out short prom dresses 2012 2012 prom dresses , you will be no hesitating heading to attempt within the sort of gown you need to don and ponder on regardless of whether get promenade attire is stunning no you or not.Obtaining the best gown to the promenade is incredibly considerable to plenty of youthful ladies you should don;t forget this magical night time once and for all!Search Clever Just one indicate to start tiffany promenade attire your lookup is by checking out on-line summer wedding dresses black evening gowns .Not
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.18 sekund 1,820,191 návštěv