19.05.2022 11:08
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Další dny: inverze a postupný sestup teplot
PočasíV dalších dnech k nám bude postupně proudit chladný vzduch. To znamená, že teplotně nadprůměrným dnům "odzvoní". Teploty na 15°C se stanou již minulostí, postupně se čekají teploty v průběhu dne do 9°C. V noci začnou klesat pod bod mrazu, za předpokladu nízké oblačnosti budou v jeho těsné blízkosti nebo slaboučce nad ním.

Inverzní ráz počasí poptrvá do pátku, víkend se podle současných výhledů jeví spíše slunečný s tím, že ranní a dopolední mlhy a nízká oblačnost nejsou zcela vyloučeny. Teploty budou ale o poznání nižší, na horách se čekají odpoledne jen slabě nad bodem mrazu.

Podrobnější předpověď najdete tradičně dnes večer v meteo článcích.

Změna počasí:
kromě klesajících teplot a ustupující inverzní oblačnosti se nečeká v dohledné době žádná výraznější změna v charakteru počasí.

Zdroj: ČHMÚ, wetterzentrale.de

MA 8.11.2011 12:10
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:17
slimming.Black is undoubtedly this soundest coloring you could put on for any function.A new dark outfit is about the nearly all extremely versatile piece of attire you own.It's with anything at all as well as in different ways, an LBD is like a empty canvas wedding dress 2012 .It could appearance delicate, associated with some sort of basic coat bridal gown , or ultra-glamorous by itself having high ear-rings, a travelling bag , boots and shoes and a belt studded using pride toned rhinestones.Throw on a gauzy scarf for an delicate seem bridal dresses .Put it on along with orbs for your ladylike look.Of which black outfits is sort of a chameleon.Them turns through morning to nighttime, out of reserved, for you to alluring using a turn with equipment wedding dress .Wear this to the office with a dreary hat as well as pumps and earrings.After the morning informal wedding dress , explode the actual coat, switch the signal from chandelier ear-rings plus stilettos, touch up ones make-up for the Party in the evening, or simply a dinner time frame. bride gown When it comes to your party time of year, of which black outfits supply you with a
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:42
whole production chronometer-certified.In addition,this watch model has a wonderful design that makes it immediately recognizable.Finally,the Navitimer is the ideal illustration of the Breitling signature dedication to constantly providing the best compromise expertise,accuracy & black and white wedding dresses flower girl dresses cheap aesthetic looks .;It;s not aberrant to see that nowadays, blue bridesmaid dresses there are some big watch brands authority some watch auctions to absorb themselves in some important amusing activities and institutions.The Swiss affluence watch maker, Jaeger-LeCoultre is absolution its additional online bargain to account the UNESCO Apple Heritage Centre. champagne wedding dresses Famous as the Tides of Time campaign, the bargain runs from March 18th to the 24th, beach wedding dresses and all gain will account India short party dresses ;s Sundarbans site, one of the better advancement areas of
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.15 sekund 1,721,788 návštěv