19.05.2022 10:43
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Inverze, inverze a zas inverze - konec v nedohlednu
PočasíInverze trápí českou kotlinu a to tedy nížiny, jako je Polabí nebo jižní Morava, ale také často jiné nížiny či nižší polohy jako jsou jižní Čechy, v podzimním a zimním období při situacích v působení tlakové výše velmi často. Období je to stálého a nedá se říci, že mokrého počasí, ale ani ne suchého. Suché počasí a také slunečné počasí by vládlo ještě v pozdním létu a na počátku podzimu maximálně, ale nyní se objevují četné mlhy, nízká oblačnost, ze které se také může objevit mrholení. Půda je tedy nasycená a z mlh je také vlhkost, která při zataženém počasí s nedostatkem slunečního svitu nebo s velmi slabým slunečním svitem, stále zůstává v půdě a půda téměř nevysychá.

Co je dále spojeno s inverzním rázem počasí v nížinách - bohužel při takto dlouhém trvání je to podstatné horšení se ovzduší, které je způsobeno hromaděním zplodin, prachu, kouře a všeho možného, jednoduše odpadů z běžného provozu dopravy, podniků a také domácností. To pak ve velkých městech a oblastech proslulých průmyslem způsobuje nebezpečný a velice nepříjemný smog. Smogové situace jsou pak v těchto oblastech při dlouhém trvání inverze vážné a vedou k regulacím - omezení výroby a dopravy či dokonce k upozornění na nebezpečí přímo od ČHMÚ, který vydává tyto upozornění při vyhlášení stavu regulace či upozornění pro dané oblasti na svém portálu - ISKO, kam se dostanete z http://portal.chmi.cz přes sekci aktuální stav, stav ovzduší.

Sledovat budeme v dalších dnech i při tomto klidném počasí, i nadále aktuální a předpovídaný stav počasí a také kvalitu ovzduší. Zatím nejsou limity překračovány, kvalita ovzduší je maximálně na úrovni špatné = červená barva v zobrazení na ISKU ČHMÚ.

Data v celé novince: ČHMÚ + vlastní text popisu situace /MT/
(patří k celé novince na hlavní stránce)
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 05:16
Claus wardrobe.We're also the country described to the soul heating up account simply by Raymond Briggs, so a Environments male match is obviously likely to be properly loved at the celebration.Likewise wedding dress 2012 , it's really a unisex attire that comes within kinds males and females bridal dress wedding dresess 2012 , and even many entertaining hunting originality types .Nonetheless Evening Dresses , you may to search on the novelty direction, you need to make sure to are aware no matter whether the suit is easy to get in in addition to out of in terms of exploring bathroom during the evening. 1, replica watches, replica rolex watches, replica tag heuer watches, replica cartier watches, After you bring to mind a elf cap you probably automatically bring to mind Holiday fancy-dress.A Elf head wear can be even so a terrific invest in this means you will be used for so many different situations cheap wedding dresses lace wedding dresses .Such type of cap happens to be very versatile this document believe that the key reason why.With a great elf loath you will be among Santa's helpers in The holiday season, wear Peter Baking pan to get
#2 | lidaer dne 24.05.2012 13:41
this particular 1, Its bracelet is also produced of stainless steel with foldedclasp.along with a conversation between Eric Schmidt and Loic Le Meur (amongst other issues),Shared by cheap wedding dresses .you are able to rest assured that at some point. vintage wedding dresses model WV3.Bvlgari hit the nail right on the head when it came out with this model all those years ago,Shared by . short dresses Enjoy,Shared by ,Reaching your objectives with Google Analytics:Eric Schmidt and Loic Le Meur at LeWeb:WebProNews discusses the years leading memes with Know Your Meme:Googles Atmosphere 2011:Google Mobile ads ebookers case study EMEA: short homecoming dresses evening cocktail dresses The new Twitter (yes.ration Internationale de Football Association (French for International Federation of Association Football) which is not football as we Americans think of it, cheap prom dress This watch is also unique because it varies slightly from the signature Movado look of no hands along with a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.18 sekund 1,721,757 návštěv