Pravidelnost článků na webu
Přidal/a METEO AKTUALITY dne 27.11.2011 12:09
Na webu již delší dobu vycházejí pravidelně některé články v určitých kategoriích, čehož bylo možné si již všimnout. Zde přinášíme pro lepší přehled výpis článků v kategoriích, které vycházejí pravidelně a které k nim ještě přibudou. Od prosince tak bude vycházet na nšem webu v téměř každé kategorii článek pravidelně.

Články, které vycházejí již nyní pravidelně - jméno, jak často a kdy, název kategorie článků:

Články, které budou v dalších dnech vycházet společně s výše uvedenými pravidelně - jméno, jak často a kdy, název kategorie:

U předchozích dvou typů článků vždy platí - statistiky za daný měsíc budou následující měsíc většinou max. do 10. dne násl. měsíce, za období budou vždy po skončení období (zima = v březnu, většinou max. do 20. dne daného měsíce) a roční statistiky budou u souhrnu nejprve nepravidelně a poté vždy většinou do konce 3. měsíce dalšího roku.

Ostatní články vycházejí a budou vycházet zatím více méně nepravidelně. (Například extrémní počasí (povodně, zimní jevy, bouřky a vichřice) a také další informace, které jsou nutné při určitém počasí, jako například stav ovzduší či další speciály.

Předpověď počasí bude vycházet od 1.12.2011 pod záložkou aktuality na každý den dopředu, tam je mimo jiné prostor i pro dotazy. Pro častější informace slouží také naše Facebook stránka!

S přáním krásného adventního času s tím nejideálněším počasím je tu pro Vás i nadále,

tým Meteo Aktualit

MA 27.11.2011 12:10