29.01.2023 06:46
Navigace
· Domů
· ÄŒlánky
· Odkazy
· Novinky
· Srážky
· Výstrahy
· YoWindow
· Videogalerie
· Stav blesků
· Diskuzní fórum
· Webové kamery
· Kontaktujte nás
· Galerie fotek
· Vyhledávání
· Aktuální teplota v ÄŒR
· Detekce blesků NÄ›mecko
· Pec pod Sněžkou online
· Aktuální teplota na Sněžce
Poslední články
· Výhled z 23.7.2017
· Teplotní rozdí...
· Bude teplo, občas...
· Rekordy 30.6.2012
· ÄŒervenec bude tep...
Radary ČHMÚ

MSG animace
Posledni foto
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Hodnocení webu
Celkové hodnocení webu:


26 členové hodnotili.
57 členové nehodnotili.

Pro hodnocení webu musíte být přihlášeni

Bouřky v ČR 2. a 3.5.2012
ON-LINEOdkazy na stránky, kde je možné sledovat požáry, srážky, bouřky a předpovědi počasí/bouřek:11:20 -
ČHMÚ vydal VÝSTRAHU na silné bouřky pro všechny kraje kromě Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského. Na Plzeňsku řádily bouřky již včera, jistě si tam rádi odpočinou. Odpoledne budeme sledovat, kde budou řádit bouřky dnes. Výstraha platí od 12h do 23h dnešního dne.

3.5.2012 10:00 -
Dnes od rána bouří například na západě Čech - tam bouřky během dne ustanou, za frontou se tam již začne ochlazovat. Jinde lze čekat dnes bouřky a ojediněle i intenzivní, s vydatnými srážkami nebo kroupami. Bouřky se objeví odpoledne a večer. Nyní také už bouří na SV území.

Od 9:30h je k dispozici aktualizovaná předpovědní mapka bouřek na naší FCB zdi pro dnešní odpoledne, večer a noc.

22:15 -
Stále je bouřková činnost aktivní, tvoří se nové bouřky. Nyní bouří například na jihu Čech a na jihu Moravy, bouřky už nyní intenzivní ale nebudou.

19:40 - Předpověď:
Bouřky budou doznívat během večera a první poloviny noci a to především na Vysočině nebo na východě Čech. K ránu se na západě čeká vliv studené fronty.

19:30 -
Kroupy padaly i v Německu, podívejte se, jak velké:  na wetteronline.de.

17:00 -
Na Plzeňsku padaly kroupy, článek s fotkami a s videem je k dizpocici na Novinky.cz. Někde mají vody v momentě příliš, jinde stále hrozí požáry, taková je situace po dnešních odpoledních bouřkách. Lokální předfrontální bouřky částečně ustanou pozdě večer.
15:00 - Nejintenzivnější bouřky se objevily u Hranic na Moravě, kde téměř jistě padaly i kroupy. Podle informací našeh fanouška z Facebookovské zdi padaly kroupy v odpolední bouřce i v obci Brázdim nedaleko Prahy. Aktuálně se k Praze blíží další bouřková jádra. Situaci budeme sledovat online (na FCB zdi ještě četněji) do pozdních večerních hodin a poté opět zítra celý den.

Radar:

 

Bouřky 2.5. (1)
Bouřky v 15hodin SELČ, zdroj: radar.bouřky.cz

>> Stále platí sucho s nebezpečím požárů pro celou ČR, take bouřky beze srážek mohou způsobit požáry. Výstraha bude odvolána po přechodu studené fronty, zřejmě tedy ve čtvrtek.

Vyvrcholení přílivu tropického vzduchu a přiblížení se, poté přechod studené fronty podpoří tvorbu bouřek, ojediněle i intenzivnějších. To je podnětem prvního online sledování co se týče letošních bouřek!

/Starší data ze sledování/
Komentáře
#1 | lidaer dne 16.05.2012 06:08
in addition to assist in preparation this hens and also bathe events bridal dresses .She may also help out with preserving in touch with other people who are engaged in the wedding party Cocktail Dresses .6.On your wedding day, any bridesmaid may tackle your needs and privateness troubles and also encouraging while using different items are often requires plus watch anyone currently being wed.7.Truly, each side the ordinary and the groomsmen prior to a wedding ceremony provides a certain amount of exhilaration and also expectancy regarding discovering your beloved partner and also the soon-to-be husband.In addition tea length wedding dresses , these are an inviting internet site in becoming public over the wedding celebration as well as dance. bridal dresses Your items are often undoubtedly are a essential component the wedding since they will present emotive along with moral help, bridesmaid beach dresses that really is important keeping in mind down your stress levels degree, plus they needs to be selected prudently. 1, replica watches, replica rolex watches Quinceanera Dresses , replica tag heuer watches, replica cartier watches, Right at that moment
#2 | lidaer dne 24.05.2012 14:40
become ;costeffective, beautiful wedding dresses ;"good reputation;, ;not simple outdated;, informal wedding gowns ;one pace reachs the designated position;"the cause like its invest 3 to persuade purchase this watch, cheap wedding dresses million you coulda just invest five million yuan to purchase that only?;But the woman is various, they;re purchasing this only tensaw or purchase this only swarovski short black dress , heart may have are thinking of a table or something else brandname bag.Play soy sauce cash can; pink prom dresses t be utilized to playing vinegar a minimum of I by no means effectively persuade any a strategy to invest 5 million dollars to purchase the woman took out via much more watch (not, unless she invest their cash. Ladies wear table motive than males, some ladies purchase Swiss mechanical watch merely watch would be to wear on the hand fairly goodlooking, beach wedding dresses uk some ladies is purely for the time, the latter once more with female whitecollar majority.In contrast to males, purchased a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1
· Členové on-line: 0


· Registrovaní členové: 83
· Nejnovější člen: dako77
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Návštěvnost
TOPlist
Vygenerované za: 0.17 sekund 1,833,631 návštěv